Нативна рекламна мережа

Конвертуємо аудиторію в реальних покупців

Почати роботу
Як працює recreativ

Не просто рекламуємо товар, а супроводжуємо покупця упродовж всього циклу продажів

зростання конверсії

до350%
  • За допомогою smart алгоритмів аналізуємо поведінку користувачів в мережі Інтернет
  • Визначаємо, який товар чи послуга цікавлять користувача саме зараз
  • Демонструємо користувачу рекламу з актуальним меседжем у потрібний момент - користувач здійснює покупку
ЧОМУ RECREATIV

Нативний дизайн

Наші рекламні блоки адаптуються під дизайн партнерського майданчика та краще справляються з «банерною сліпотою» користувачів

Наші переваги

Ми забезпечимо стабільний прибуток вашого проекту, без втрати або зниження залученості аудиторії

  • Персоналізована реклама для кожного користувача
  • Монетизація amp-сторінок, сертифікований партнер Google AMP
  • Нативні оголошення відповідають дизайну веб‑сторінки
Реєстрація паблішера

Продавайте більше, завдяки унікальним алгоритмам вивчення поведінки користувачів

  • Динамічний ретаргетинг, таргетинг за інтересами, регіоном, часом доби і т.д.
  • Інструменти аналізу та статистика, інтеграція з Google Analytics
  • Доступ до преміального інвентарю
Реєстрація рекламодавця
Ми вже 5-ий рік співпрацюємо з мережею Recreativ і дуже задоволені результатом. Окрім впевненості в своєчасній оплаті за розміщену рекламу нам подобається якість рекламного контенту та швидкість коду, що забезпечує нашим відвідувачам позитивний досвід користування на порталах 24 Media (24tv.ua, football24.ua, zaxid.net) та дозволяє нам займати лідерські позиції.
Маркіян Проців, 24tv.ua
Співпрацюємо з 2009 року. У різні періоди часу для нас важливу роль відігравали різні критерії одержуваного трафіку: обсяг, відсоток нових відвідувачів, ціна конверсії і т.д. Менеджери мережі Рекреатив швидко і чітко реагували на цілі, що змінюювались, та досягали їх.
Team, rozetka.ua
За допомогою Recreativ наші кампанії динамічного ремаркетингу отримали додаткове охоплення за рахунок наявності в мережі ресурсів, які відсутні в GDN.
Олександр, makeup.ua
Задоволені багаторічною співпрацею. Зручний та зрозумілий інтерфейс дає можливість в реальному часі відстежувати необхідні показники. Усі питання вирішуються оперативно і ефективно, за що дякуємо персональному менеджеру
Анастасія, apostrophe.ua
Багато років працюємо з Рекреатив. У них завжди найкращі ресурси України. Достатні обсяги трафіку для залучення нової аудиторії під промо та акцій. Постійно використовуємо динамічний ремаркетинг. Інтуїтивний кабінет та оперативна підтримка.
Андрій, Цитрус
З командою рекламної мережі Recreativ успішно співпрацюємо вже протягом 9 років. Зручний інтерфейс, оперативна підтримка, яка може знайти підхід до будь-якого поставленого завдання. Рекомендую цю мережу, як джерело якісного трафіку!
Руслан, kasta.ua
Співпрацюємо з recreativ більше року. Відмінний трафік та цікаві майданчики. Ефективний товарний ретаргетинг і, звичайно, як канал для залучення якісної аудиторії. Оперативний support в особі персонального менеджера, який не забуває про наші кампанії навіть у вихідні. Працюємо далі!)
Віталій, yves-rocher.ua
Звертаючись до Recreativ, можна розраховувати на якісний сервіс. Алгоритми мережі працюють за принципом аукціону, а це зручний інструмент для рекламодавця на будь-який бюджет. Геотаргетинг – дозволяє продати велосипед саме у тому регіоні, який ти позначив. Особливо наголошую на своєму акаунт-менеджері, скільки доларів моєї компанії він врятував, виправляючи мої налаштування. Інтерфейс зручний та інтуїтивно зрозумілий, легко оптимізувати. Загалом – однозначно рекомендую.
Євген, mixdigital.com.ua
Компанія Tatra Garden дякує рекламній мережі Recreativ за плідну співпрацю. Окремо хотілося б відзначити роботу менеджера: завжди реагує оперативно, відповідає чітко та зрозуміло, що допомагає швидко вирішити завдання, що виникли. Також хотілося б виділити високу якість трафіку та широкі можливості налаштування рекламних кампаній.
Еріка, Tatra Garden
20 000+ сайтів-партнерів з живою, найбільш платоспроможною аудиторією
Приєднатися